Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo radny pojedzie z rodziną za nasze podatki niby w celach służbowych do Afryki i zobaczy na wolności zwierzęta a hołota niech się buja na drzewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego ze cyrki ratują tysiące zwierząt przed rzeźnią i dają im szanse na drugie życie." CO TO ZA DOWN TO NAPISAŁ?????!!!!!!! ONE DOPIERO MAJĄ RZEŹ W TYCH CYRKACH!!!! Jak można być takim IDIOTĄ żeby wierzyć że cyrk działa na rzecz zwierząt????!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....cham nigdy nie potrafi zrozumieć, że zwierzęta także odczuwają stres i ból. Wielu komentujących nie ma pojęcia o empatii dla zwierzaków. Zresztą dla ludzi także nie! Chyba ow radny nie wziął pod uwagę stopnia deficytu intelektualnego mieszkańców naszego pięknego miasta!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę zakazu występowania Pana Radnego Niech występuję na pustej sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może pan radny zajmie się poważnymi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba byc idiota, zeby myslec, ze ktos tym zwierzeta wroci wolnosc - pojda do rzezni i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie jest naturalnym środowiskiem kotów,psów,ptaków i ludzi. Należy zburzyć wszystko, zasiać lasy i budować lepianki. Potem można zająć się cyrkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...